| Insurgent a întrebat:

Care vi se par cele mai tari trupe rock?

16 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

Breaking Benjamin, Muse si Red.

| pwp a răspuns:

Tokio hotel si evanescene love struck

| Andreea0678 a răspuns:

Three Days Grace, Bullet for my valentine, Cargo, Slipknot, Metallica, Linkin parca, Korn, Cradle of filth, System of a down, Green day, Ac/Dc, Aerosmith, Apocalyptica, Breaking benjamin, Disturbed, Scars of life, Goodsmack, Dragonforce, Drowning Pool, Guns`n`roses, Limp Bizkit, Papa roach, Red hot chili papers, Silverstein, Skillet, Vita de vie, Scorpions, The prodigy, Nickelback, August Burns Red, Blinded Colony, Escape the fate, Black Sabath, Deep purple, Nightwish, Nirvana, Gorgoroth, Muse, Paramore, Bon Jovi, We Are The Fallen, Him, Pantera, Marilyn Manson, Scorpions, Hollywood Undead, Amon Amarth

Astea imi plac mie^^

| yumeee a răspuns:

Pff.nici nu vreau să mă uit la răspunsuri, că-s sigură că se vor menţiona şi trupe d-alea comerciale, ca fiind reprezentante al rock-ului.
Păi Phoenix, Pasărea Colibri, Led Zeppelin, Guano Apes, Guns n Roses, Cranberries(îs şi ei o specie a rock-ului xD), Anti Flag, Oxymoron, cam ăştia ar fi ăia buni.

| Jamais a răspuns:

Nickelback, 3Doors Down, Three Days Grace, Breaking Benjamin, Skillet.

| Jamais a răspuns:

Ti-am spus cam ce ti-ar place tie, nu le ascult. laughing
Cele care le ascult sunt: Scorpions, Metallica, Iron Maiden, Guns'n'Roses, Whitesnake, AC/DC, Fozzy, Deep Purple.

| Melody a răspuns:

The Beatles baby! In rest: Guns N' Roses, Fozzy, Aerosmith, Led Zeppelin, AC/DC.

| 54ndy a răspuns:

Rammstein.

| Kiko a răspuns:

Numai unu a zis paramore?!?!?!?!?!:-o eu adoooooor paramore si my chemical romance

| Mayhem_8215 a răspuns:

Rock neica nu metal. Care-mi plac mie : The Doors, Aerosmith, Guns N Roses, Bon Jovi si... Whitesnake dar nu prea se incadreaza la rock.

| AdamBlack a răspuns:

Linkin Park, 3 days grace, 30 seconds to mars si green day tongue

| RoxanaPicsi a răspuns:

Eu sunt fana Bullet For My Valentine. Alt trupe ar fi: Guns N' Roses Skillet, Nightwish, Cradle of Flith, Children of Bodom Disturbed, Linkin Park, System of a Down, Breaking Benjamin, Lordi, Hammerfall, Silverstein. Cam asta ascult eu. Sper ca iti placwinking

| andrei0andrei a răspuns:

Ac/dc SI Iron Maiden

| nedyy a răspuns:

Mie imi place Metalica, Diabolical, Gothic-Metal bine dar sunt mai multe incearca si ceva melodii gotice tot cam asa sunt dar mai zgomotoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL... logic cea mai tare i Hollywood Undead

| tudorik_7892 a răspuns:

Hollywood Undead