| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai buna trupa din lume?

Răspuns Câştigător
| denyprodan a răspuns:

Pai,parerile sunt impartite,insa mie imi plac:scorpions,queen, aerosmith, guns n'roses si asa mai departe...toate sunt trupe foarte bune.happy

14 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Nu poţi spune care e cea mai bună trupă din lume. Părerile sunt împărţite, plus că e greu să alegi doar una.

| FucktheSystem a răspuns:

Una imposibil de desemnat, sunt prea multe pe primul loc.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Eu am mai multe pentru ca fiecare au stilul lol dar cei mai buni sunt SHINee

Răspuns utilizator avertizat
| GusWaters a răspuns:

Dream Theater sau Rammstein.

| Woodenpints91 a răspuns:

Queen

| IMC90 a răspuns (pentru Woodenpints91):

S-ar putea sai ai dreptatewinking

oscilam inte: Queen, Black Sabbath, Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple si The Rolling Stones

cam astia sunt Titanii.

| GusWaters a răspuns (pentru IMC90):

Asta e acceptiunea sociala,cum ca cele pe care le-ai enumerat tu + Iron Maiden + Metallica + Nirvana sunt cele mai bune trupe all-time.

Daca e sa vorbim de impactul social si cultural,The Beatles si Queen sunt taticii lor.
Daca e sa vorbim de influenta ce a avut-o in dezvoltarea altor trupe,putem zice ca Black Sabbath sau Iron Maiden sunt cei mai buni.

Dar lumea uita pe drum multe trupe,care,zic eu, le dau peste nas celor de mai sus dpdv muzical si liric, dar nu sunt asa cunoscute.Astia sunt considerati cei mai buni, pentru ca au fost pionierii rock-ului.

| IMC90 a răspuns (pentru GusWaters):

Sunt de acord cu tine, mai sunt si alte trupe care merita mentionate. Unele din ele mai au de demonstrat, altele nu. Dar, oricum, ce facea Queen era opera de artawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tokio Hotel, Cinema Bizzare, Red hot chili pepers, Justin Bieber, Lady gaga.

| InjectabilTerror a răspuns:

Evanescence happy

| Rebbi a răspuns:

Maroon 5 si Kuttles si mai sunt!