| Fundiitssa a întrebat:

Care vi se pare cel mai tare album din 2011? big grin La album ma refer albumele cantaretilor de melodii cum are Jennifer Lopez albumul "Love", Pitbull "Planet Pit", Rihanna "Talk that talk " etc... Voi spune-ti cantaretul si albumulwinking

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cel mai bun album din 2011, este TH1RT3EN de la Megadeth.Nuff said!

| love18400 a răspuns (pentru Dumnezău):

Cel mai bun album este ''Lala Band''.

| Dumnezău a răspuns (pentru love18400):

Avand avatarul pe care il ai, parerea ta este deja invalida pentru mine.LaLa Band e o adunatura de copii care nu au talent,si incearca sa compenseze asta prin publicitate excesiva,nu au pic de naturalete, nici cand canta, nicicand.Si nu in ultimul rand,dpa avatar si nume imi dau seama ca esti o copila proasta ce traieste, metaforic, intr-un glob de cristal. Sper sa se sparga globu' si sa cazi in cap!

| gki1980 a răspuns:

Clar Rihanna- Talk that Talk

| Narcis2007 a răspuns:

Draconian "A Rose for the Apocalypse"