| Georgiana95 a întrebat:

Cat costa sa aduci diferiti artisti din Romania(cantareti) la o aniversare sau la banchetul de sfarsit de clasa a 8-a?big grin. Daca imi puteti da o lista cu preturi in lei sau eurobig grin

Răspuns Câştigător
| nicole20 a răspuns:

Pai depinde pe cine vreti sa chemati...preturile pornesc cam de la 900 de euro pe orawinking pana cam la 10 000

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Pai, depinde pe cine vreti sa aduceti, si desigur ce fel de gen muzical sa cante... daca vrei manelisti...nu te poti atinge...
iar daca vrei artisti de pop, dance...cauta pe cd-urile lor ca sigur au pe verso un numar de contact!
suni si te lamuresc ei!

Răspuns utilizator avertizat
| dalea a răspuns:

Se vede cat de mult iti place scoala daca te gandesti deja la banchetul de sfarsit de an...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu bre, da' iti zic din start ca Guta cere mult. Si cum viata e asa de "greu", nu cred ca va ajung alocatiile.