| simiii08 a întrebat:

Cat costa sa aduci diferiti artisti la balul bobocilor? Este undeva o lista? De exemplu B. U. G. Mafia, Smiley, Puya etc. cat cer?

Răspuns Câştigător
| valentynrobert a răspuns:

La B.U.G costa cam cam 500 euro pe ora si la balul bobocilor se canta melodii mai vechi! Tio zic din experienta mea!

| simiii08 explică (pentru valentynrobert):

Melodii vechi? Si pentru aleq noi cat cere 1000? Mie una tot imi plac mai mult alea vechi. Nu mi se pare asa scump 500 euro- 2000 de ron, mai mult de o ora nu cred ca tine concertul( nu am cronometrat nici un bal pana acum). Alte trupe nu mai stii? Sau ceva lista cu preturi ar fi perfect! Tinand cont ca la anul vrem sa aducem doi artisti

1 răspuns: