| anonim_4396 a întrebat:

Cat obisnuiti sa ascultati dintr-o melodie pana va dati seama daca va place sau nu?
Si cum procedati cand aveti o lista de 100 melodii sau chiar mai multe din care trebuie sa le alegeti pe cele mai bune?hee hee

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

30-40 de secunde. big grin

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Câteva secunde, în general îmi dau seama imediat dacă îmi place sau nu, şi în cele mai multe cazuri nu mă înşel.
Şi cum să procedez, le ascult pe toate şi le aleg pe alea care-mi plac, nu-i o filosofie.

| MrAngelus a răspuns:

In jur de un minut

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Eu de obicei ascult o melodie necunoscuta de doua ori.