| GeosBIOS a întrebat:

Cat timp credeti ca i-a luat Alexandrei Stan sa invete versurile din aceasta capodopera muzicala, mondena http://www.youtube.com/watch?v=K7Nj65PddFs

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Probabil le-a si uitat, ca doar nu trebuie sa le mai stie.De ce sa-si oboseasca vocea ei minunata cantand live?

| DakotaRoyse a răspuns:

Pfuai, realizezi, câte silabe are acolo?! Păi eu cred că n-aş fi reuşit să cânt asta niciodată, cu siguranţă m-aş fi încurcat între mi şi on. să repeţi de atâtea ori. greu, dom'le, greu.

| M25M a răspuns:

Hai totusi sa nu exageram, de unde avem certitudinea ca este pana la urma vocea ei?!?!

Răspuns utilizator avertizat
| Sase a răspuns:

Probabil vreun mili-milion de ore.