| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de această capodoperă muzicală? http://www.youtube.com/watch?v=z6RVGis_wZk

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ce sa mai spun, manelele e viata mea day dreaming

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu se compara cu Bach si Wagner!

| Vans a răspuns:

E sensul vieţii mele.Muzica asta m-a educat şi încă o face.
Ce pot să spun, e într-adevăr o capodoperă.

| KristalPop a răspuns:

Doar mie mi-e scârbă?
N-am putut asculta, am oprit boxele, am vizionat doar puţin din videoclip.
Manelele sunt un gen muzical apreciat doar de către romi în special.
Clipul excelează prin vulgaritate, indecenţă, neruşinare şi mai ales prin prost gust.
Apreciat în mod special de către cei cu o mai puţină pregătire intelectuală.
http://www.youtube.com/watch?v=FVAGiB2VNM8

| Delicacy a răspuns:

Pe sistem b-)

| Neberius13 a răspuns:

Una la fel de proasta pe cat am despre folosirea diacriticelor doar pentru a ascunde ca esti un retardat oarecare ce nu se poate deosebi prin altceva de restul idiotilor...

| Neberius13 a răspuns:

Si inca nu vad acea asa zisa ''ironie'' a ta, vad doar comentariul asta stupid care nu demonstreaza nimic altceva decat ca aveam dreptate considerand ca esti un idiot... si daca tot vrei sa ''injuri'' macar fi original rrom infect...

| Indestructible a răspuns:

Genial. Cum de n-am auzit de această operă excepțională? Nu-mi vine să cred câte am pierdut! Dar acum mi-am găsit melodia de suflet.
Gata cu manelele:
http://www.youtube.com/watch?v=dhasHKsVtes