| katomika14 a întrebat:

Cate operatii estetice a avut Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Pai, de obicei si in biografia sa, spunea ca are doar 2 operatii estetice. Poate ca avea mai multe, dar in niciun caz cum zice presa:-|. Eu nu am nicio treaba cu chestia asta cu operatiile.Pe mine ma intereseaza muzica lui...sad. In plus daca avea vitiligo, era normal ca si-a albit pielea.nu o facea 'din placere' cum spunea presa.big hug Michael nu trebuie judecat pentru asta, deoarece chiar el zicea ca la Hollywood toata lumea isi face operatii estetice si numai pe el il judeca presa. happyEu cred ca avea dreptate happy
Asa ca traiasca muzica lui. Long live the kinglove struck.
R. I. P

20 răspunsuri:
| viki a răspuns:

El mereu spunea ca a avut doar 2 operatii...prin ziare se scria altceva...straight face Numai el stia cate are...sad Eu cred ca a avut mai mult de 2, dar nu 51.straight face

| sorin a răspuns:

De unde 51 dar a fost construitlaughing, a avut maxim 13 insa de ajuns.

| Haydee a răspuns:

Pai, sa ne gandim...
El spune ca a avut una sau doua la nas...
Si eu il cred deoarece a avut vitiligo si astfel a suferit niste transforari...de la negru la alb:)
Si sau mai intamplat cazuri:
http://stirileprotv.ro/......ckson.html

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Nu conteaza... a fost viata lui si a facut ce a vrut cu ea...nu ar trebui sa ne pese

| teopinkrose a răspuns:

Oooo, greu de spus! Intr-un documentar a spus ca a facut doar 2... dar in ziare se spune ca a facut 51...Nu se stie!

| dragosh a răspuns:

De fiecare data cand era intrebat de ziaristi cate operatii estetice a facut raspundea:Two, as I remember!winking si de fapt erau vreo 13.RIPcrying

| andreig a răspuns:

Destule cat sa-l omoare laughing)

| elenacata a răspuns:

Nu se stie dar cred ca 12 sau 13 au descoperit la autopsie

| mikki a răspuns:

Iti spun aproape sigur ca a facut in jur de 30...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu medicii am gasit urme cam de 13 operatii...altii spun ca mult mai multe dar nu cred si nici nu conteaza... love you mike!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 'Moonwalk' el scrie ca a avut doua la nas, iar una la barbie. Unii zic ca 13, altii 51... Hai frate, nici chiar asa. Putea sa aiba si 100, tot muzica lui ar fi contat. In plus, cum zice tipa de mai jos, la Hollywood toata lumea isi facea operatii, c'mooon, uitati-va la Pamela Anderson =]]. In plus, avea Vitiligo, de aceea i se albea pielea. A suferit foarte mult din cauza tatalui lui, care ii zicea ca este 'urat' etc. Plus ca, Joseph Jackson vindea bilete la inmormantarea acestuia... Va puteti gandi macar o clipa prin ce a trecut M. J?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vreo 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 3, 4 operatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut cred ca vreo 10 oprati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faimosul superstar michael jackson el spune ca a facut numai doua dar cine stie cate oeratii estitice a facut deja oricum e treaba lui nu a mea esi nu sunt sanatoase nu inteleg de ce a facuta se zice sa a facut doua operatii estice ca sa poata imita mai bine unele sunete desi el avea o voce grozava si asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se stie numai el stie si Dumnezeu

| valyutzu a răspuns:

Cred ca 50 d operati

| dana_9679 a răspuns:

Michael a avut 13 operatii estetice dar la tv spunea ca are numai 2 fiindca era rusine sa recunoasca ca nu ii place culoarea pielii lui...nu ca ar fi avut vitiligo...

| AndreeaBossDeBaros a răspuns:

Manca-i-ati nasu lui Michael Jackson