| anonim_4396 a întrebat:

Câte vedete sunt in România care nu canta live pentru ca nu au voce în realitate? Am auzit ca Inna și Alexandra Stan fac de multe ori playback!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt destule „vedete" care fac asta. Live, sunt varză.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte multe probabil, cine stie. ca apar pe banda rulanta

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca chiar vrei sa auzi cu urechile tale, cauta pe net daca au cantat live undeva si ai sa vezi. Nu stiu de Alexandra Stan, dar de Inna, stiu sigur ca are voce, pentru ca i-am urmarit cariera si piesele pana acum ( nu toate piesele, doar cele pe care le-am considerat placute ). Am urmarit chiar si cateva live-uri facute in radio-uri si podcast-uri, si m-am convins ca are voce.

| haileewatson a răspuns:

Daca faci playback nu inseamna ca nu ai voce. Uneori ai nevoie de el, mai ales daca dansezi multwinking

| Ganderoaica a răspuns:

Alexandra Stan cântă live de tot râsul. La Forza Zu 2011 sau 2012 a fost mega-huiduită.