| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi il mai asculta pe Valeriu Sterian?
Eu sincer am 12 ani si chiar imi plac melodiile lui, pacat ca a murit.

http://www.youtube.com/watch?v=kVRbCQc8I5E
http://www.youtube.com/watch?v=jLGTB0W1GLM

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am ascultat cateva melodii, nu pot sa spun ca-mi place, dar melodiile sunt bune, si triste.

| Duucu a răspuns:

Și eu am 11 ani și îl ascult ȘXȘXȘX
E foarte cul

| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

In primul rand daca am spus "Eu sincer am 12 ani si chiar imi plac melodiile lui..." asta nu inseamna ca vreau sa ma dau mare sau altceva, iar in al doilea rand, te rog, daca ai chef de caterinca du-te pe T/A sau D/S.

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe D/S e caterinca? Mie mi-au zis că e seriozitate maximă.

| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Mai e caterinca si pe acolo din cand in cand. laughing

| KristalPop a răspuns:

Îl ascult. Nu mă pot declara fan, dar chiar îmi plac unele melodii. Pe lângă cele două exemple date de tine mai ascult şi: http://www.youtube.com/watch?v=iB7DnJtrncg

| AOLEVRIC a răspuns:

Si eu mai ascult uneori melodii vechi, sunt chiar minunate melodii lui happy - ma bine dispun.

"In codru verde nu se mai pierde
Nu se mai vede urma de cal
Pe la izvoare nu mai apare
Umbra calare a vreunui haiduc. "

winking

| Lina1993 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult Sterian happy. Obisnuiam sa ii cand melodiile stand intinsa pe nisip prin Vama, in timp ce o prietena ma acompania cu chitara. A murit, dar pentru mine va ramane nemuritor

| Ciobanu_Marius_1990 a răspuns:

Chiar ii cant melodiile eu.