| florinache a întrebat:

Caut numele unei formatii, insa nu-mi aduc aminte decat anumite fragmente dintr-un videoclip al lor. " solista formatiei mergea pe o plaja si canta iar deasupra ei trecea un avion ce tragea o pancarda pe care se putea observa restul formatiei cantand. clipul e ceva mai vechi, dinainte de 2006

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Rbd?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate, Cristina Raduta, cu piesa "Voi fi a ta"Dar, de fapt, zici ca-i formatie. Da mai multe detalii.Formatie romaneasca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog imi dati si mie niste nume de formatii? Dar ma refer la niste nume de formatie careo voi putea intemeia!

| florinache explică:

Este o formatie britanica sau din us, e ceva gen pop-rock sau rock industrial nu-mi mai aduc bine aminte

| florinache explică:

Am gasit formatia, multumesc oricum celor ce au incercat sa ma ajute