| blackmesa a întrebat:

Caut o melodie dance ce am auzit-o aseara pe la 02 cam asa. E foarte cunoscuta sunt sigur, pentru ca e difuzata des la radio dar nu-i cunosc inca numele.Stiu ca e clubbing si canta uneori o voce feminina ceva in francveza sau spaniola... Daca isi da cineva seama ce meliodie este si ma poate ajuta raman recunoscator!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Bob Sinclar-Far l'amore?
Sak Noel-Loca?

2 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Si eu o stiu dar nu stiu cum ii sp dar te rog daca faci rost de ea sa mi o dai si mie prin mesaj sau ceva. bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere