| Rux_5597 a întrebat:

Caut de o saptamana o melodie pe care am auzit'o luni la un radio(cred ca ZU sau Impact). Nu stiu cum se numeste nici cine o canta nici melodia dar poate ma ajutati voi. E o melodie care este difuzata des, lenta, vocea e cunoscuta, tipa nu e romanca dar are o voce foarte frumoasa.

5 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Nu stii niciun vers din ea?

| Nu conteaza a răspuns:

Antonia & tom boxer- morena?
http://www.youtube.com/watch?v=CAaf_ToGJjE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne cateva versuri eu stiu thinking cum suna?

poate sa fie...

Kesha-Tik Tok
Rihanna-Rude boy
Shakira-Gipsy
Claudia Pavel - Don't Miss Missing You
Anda Adam - My Love On Me
Antonia - Morena

Liviu & Tara - Happy For You

Inna-10 minutes
David Guetta feat Estelle-One love...

Nu stiu. mai multe daca tu nu ne-ai zis nimic.Astea sunt care se difuzeaza cel mai des.

| Rux_5597 explică:

Multumesc oricum. Nu stiu niciun vers din ea pentru ca eram intr'un hipermarket si nu se intelegea foarte bine.

| Rux_5597 explică:

Am gasit melodia. Pixie Lott - cry me out

Listen:

http://www.youtube.com/watch?v=wJJBCSKE9vA