| intrebare si raspuns a întrebat:

Caut o melodie de ceva timp si nu o gasesc. Nu stiu cine o canta insa stiu ca era o voce masculina, calma si profunda si ca incepea cu urmatoarele versuri : " I looked around and i saw nothing.../, nothing to worry about ". Melodia am auzit-o pentru prima data la emisiunea Big Brother la prima editie din Romania. Era pusa cand cel nominalizat iesea pe usa casei Big Brother.
Stie cineva aceasta melodie? Ceva link-uri catre youtube m-ar ajuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o gasesc nici eu dar am doua melodi in spaniola iti place? Pee Wee y sherlyn qudate si belinda sal del mi piel