| Grerosu_Dana_1988 a întrebat:

Caut o melodie. Este de fapt un remix dar as fi bucuroasa daca mi-ar spune cineva numele piesei.

Originalul suna ca o piesa irish, un fel de balada, era cantata de un barbat nu stiu versurile... stiu doar ca pe finalul piesei intra un fluierat... :(

Fluieratul aduce putin cu asta: https://www.youtube.com/watch?v=6HKwEx2v-BI

Are cineva idee?

3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Hozier-Take Me to Church?

| Grerosu_Dana_1988 explică (pentru AdrianaBacescu):

Mersi de raspuns, nup sad still searching...

| Grerosu_Dana_1988 explică:

Si piesa este veche prima data am ascultat-o in 2006. e posibil sa fie mult mai veche, si mereu am trait cu senzatia ca apartine celor de la Dj Sakin and Friends dar nu. sad help