| ReDhAiR06 a întrebat:

Caut si eu o melodie nu pot sa imi aduc aminte cine o canta sau cum se numea seamana putin cu melodia asta : Daddy Yankee Ft Nova & Jory - Aprovecha ( cu refrenul seamana ) Daca stiti dau fundawinking

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca stii cateva cuvinte din melodie, le poti scrie pe google. Eu asa fac cand vreau sa caut o melodie. Sper ca ti'am fost de ajutor, mai mult nu am ce sa iti fac...

| Yandel a răspuns:

E tot reggaeton? Nu-ti aduci aminte cateva cuvinte?

| ReDhAiR06 explică (pentru Yandel):

Da e tot reggaeton si seamana si vocea, pff imi stau pe limba cuvintele, oricum era o melodie cunoscuta nu e noua apropo

| ReDhAiR06 explică:

Nu imi amintesc niciun vers stiu doar ca negativul semana cu cel de la refren si canta tot un baiat in spaniola oricum il dadeau si la tv...