| JoulieT a întrebat:

Caut solişti şi soliste pentru trupă subgenurile: punk, heavy metal, alternative rock, folk-rock, gothic metal, symphonic metal, dance-punk, balade pop-rock. Vreau de fapt să înfiinţez una. Caut tineri cu vârsta cuprinsă între 15-23 ani. Caut şi instrumentişti (chitară electronică, pian, orgă electronică, sintetizator sau alte instrumente). Aştept mesajele voastre.

3 răspunsuri:
| FloRyX002 a răspuns:

Eu prefer chitara acustica sau electrica depinde daca ai nevoie de mine am 14 ani

| Te_Ube_Billutz_1998 a răspuns:

Ufff... daca aveam 15 ani m-as fi alaturat sad
Pacat ca nu se primeste si de 14 ani straight face

| JoulieT explică (pentru Te_Ube_Billutz_1998):

Dacă ai voce, dc nu?