| JoulieT a întrebat:

Caut solişti şi soliste pentru trupă subgenurile: punk, heavy metal, alternative rock, folk-rock, gothic metal, symphonic metal, dance-punk, balade pop-rock. Vreau de fapt să înfiinţez una. Caut tineri cu vârsta cuprinsă între 15-23 ani. Caut şi instrumentişti (chitară electronică, pian, orgă electronică, sintetizator sau alte instrumente). Aştept mesajele voastre vă rog.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti? big grin

| JoulieT explică (pentru anonim_4396):

Braila dar ma voi muta in alt oras. Tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JoulieT):

Si eu sunt din Braila! Dar daca am 13 ani se pune?

| JoulieT explică (pentru anonim_4396):

Ai voce? ai facut canto ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JoulieT):

Nu, nu am facut dar sunt in corul scolii si stiu sa cant la chitara si in viitorul apropiat la pianhappy

| AndreeaTilinca a răspuns:

Am mai putin de 15 straight face