| Patrick_Djey_1999 a întrebat:

Caut un radio online la care sa fiu dj

8 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Ai putea sa iti faci chiar propriul tau radio! Folosind Winampu si inca 2 programe! Ce zici vrei sa iti faci? te ajut

| Bellatores a răspuns (pentru BassHunter13):

Vreau eu, contacteaza-ma!big grin

| Patrick_Djey_1999 explică (pentru BassHunter13):

Am radioul meu dar trebuie sa platesc in fiecare luna pentru el

| BassHunter13 a răspuns:

Patrick maine am sa iti zic mai multe despre radio.
Eu am avut radio si nu plateam nimic,, Doar daca vreoiam reclama pe site de Radio!

| Patrick_Djey_1999 explică (pentru BassHunter13):

Ok dar ca sa emita non stop si daca nu eram la calc sau era inchis trebuie sa platesc lunar sau saptamanar

| BassHunter13 a răspuns (pentru Patrick_Djey_1999):

Vezi aicea ii dezavantajul a fi free! Emite doar cu calc deschis!

| tzoaba a răspuns:

Dai adtt la id asta si te ajut eu cobranr117

| tzoaba a răspuns:

Dai adtt la idu asta cobranr117 si te ajut eu