| Ramo024 a întrebat:

Caut un videoclip vechi (de prin 1999). Nu imi amintesc versurile sau melodia. In videoclip o fata si un baiat se saruta. Ea avea parul impletit in 2 codite, apoi isi desface coditele si ramane cu parul desfacut. Apoi fata, baiatul si inca un baiat sar cu parasuta.
Astept cat mai multe sugestii.
Muzica din videoclip era house.
Ce videoclip ar putea fi?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Trebuie mai multe detalii, asta cu sarutatul si desfactul parului e o scena atat de classica, cred ca am vazut-o in jumate din videoclipurile regizate pana acum