| aly1alyca a întrebat:

Ce ai face tu daca ia fi si u un star care sa demascat in fata intregii lumi marele secret ca hannah montana ai trai in continuare in rusine sau ai zica ca nu mai dai concerte daca nu te iarta

2 răspunsuri:
| MissChocolatte a răspuns:

Sincer nu inteleg dc mi-ar fi rusine, prea putin imi pasa de copii aia prosti care asculta melodiile hannei inca din scutece, eu sincera sa fiu as fi ramas la partea mai adolescentina, nu la educatia pampalaiilor

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce ai zice daca ai scrie mai corect pentru ca nu am inteles nimic :-|?