| CookiieM a întrebat:

Ce alegeti? :-S, Marilyn Manson http://www.youtube.com/watch?v=Ypkv0HeUvTc&feature=relmf u Sau Kurt Cobain http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg&feature=artis t? P. s. nu vreau manelistii sa comenteze. >.

10 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Kurt Cobain.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu că mi-ar displace nentu' Marilyn, dar îl prefer pe Kurt.He's too much of a classic.

| Downfall a răspuns:

Clar Kurt Cobain

| GusWaters a răspuns:

Kurt e o legenda,atat muzical,cat si mental.E bun si Manson, dar nu ii atinge nici genunchiul, in niciun domeniu.

| MariaPink9 a răspuns:

Marilyn Manson! Mi se pare genial tipul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marilyn Manson! E mult mai original. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kurt.

| RocketQueen31 a răspuns:

Kurt Cobain love struck

| RocketQueen31 a răspuns:

Kurt Cobain nu se compara cu nimeni...

| CookiieM explică:

Ok mersii. :* kurt cobain, dar si marilyn manson e genial. dar kurt e altfel puppy dog eyes :*