| H0lz a întrebat:

. Nu sunt fan Marilyn Manson doar ca vad ca isi loveste tovarasii din trupa : http://www.youtube.com/watch?v=tRSuaNUdUP8

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=C4MBSoI d6_I&NR=1

De ce? :)
Si as mai vrea sa imi spuneti... ceva despre el ( Nu vreau din wikipedia, din cuvintele voastre :)

Răspuns Câştigător
| DrummerDreams a răspuns:

Pai isi loveste *tovarasii* din trupa pentru ca ii un rocker nebun sa zic ceva de genu... Stiu ca si-a scos o coasta ca sa poata fi mai flexibil ca sa faca o prostie, ceva foarte jenant. Este unul dintre cei mai buni rockeri...are multi fani. Ii place foarte mult sa aiba lucruri obscene in vidioclipurile lui si de asemenea spune si adevar in unele hituri. Intr-o melodie spunea ca el e Dumnezeu ceva de genu. Deci este un satanist.big grinbig grinhappy

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DrummerDreams):

Şi o scândură din gard înţelege muzica rock mai bine decât tine.

| H0lz explică (pentru Woodenpints91):

A. pacat ca nu sunt rocker. happy Cum nu intelegi tu nu stiu pop sau rap nu inteleg nici eu Rocku'

| Woodenpints91 a răspuns (pentru H0lz):

Lol,răspunsul era pentu fătuca aia care a primit fundă, nu ştiu de ce nu a apărut.
Şi înţeleg foarte bine muzica rap sau pop. Nu-s băgat într-un singur gen de muzică, pot observa, înţelege şi asculta şi ce nu intră în aria rock-ului.

| Cristina9o1 a răspuns (pentru DrummerDreams):

Of, el nu e satanist si app. nu si-a scos "o coasta" ci si-a scos doua coaste. ^.^
* Un roman s-a sinucis pe versurile lui satisfacatoare. Este o influenta proasta, dar este si un geniu. Nu imi pasa de perversitatea lui sexuala.

5 răspunsuri:
| dennixtreme a răspuns:

Nu e "unul dintre cei mai buni rockeri", chestia cu coasta e un mit, ceea ce canta el se incadreaza la "shock rock", adica e pus mult accentul pe aspectul vizual.
P.S.:Nu judeca rock-ul dupa cineva ca Manson, nu e un exemplu bun din multe puncte, nici macar muzical. Esti ignorant daca zici ca nu intelegi ceva fara sa ai destule informatii despre acel lucru.