| alexx102428 a întrebat:

Ce Țară credeti ca o sa castige Eurovision 2018 din această seară?

10 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Paka mah mhhm paka mah mhm! not your toy stupid boooy!

| aumih16 a răspuns:

Kululu kululuu!

| aumih16 a răspuns:

Doamne fereste ce piesa a castigat aseara! Toy a lui Netta!

| aumih16 a răspuns:

Pentru castigarea trofeului favorita mea a fost Eleni Foureira! Fuego! pacat ca nu a castigat merita! 100%! dansul a fost perfect! vocea perfecta! si mesajul care il transmitea melodia era misto! yeah fuego! fire! a yeah! a yeah! a yeah! a yeah! a yeah! a yeah! pacat mare pacat! a trebuit sa asist la distrugerea acestui concurs! prin castigarea lui Netta! cu piesa Toy! grasa aia! vai de mine si de mine! aseara a fost si un incident cand a fost furat microfonul unei concurente! de asemenea si castigatoarea! s-a emotionat atat de tare! incat a spart trofeul! noroc ca au avut unul de rezerva! sa ii dea altfel era nevoita! sa il plateasca! din banii ei!

| aumih16 a răspuns:

I'm not your toooy!

| aumih16 a răspuns:

Oricum la eurovision 2018! nu o sa regret cum nu am regretat! niciodata! anumite videoclipuri melodii cantece care chiar au fost catchy! nu vorbesc desigur de castigatoarea concursului! adica Israel! vorbesc de Azerbaidjan! Albania! Anglia! Austria! Australia! Belarus! Bulgaria! Cehia! Cipru! Grecia! Muntenegru! Polonia! Portugalia! Serbia! Olanda! Spania! Italia! Ucraina! Ungaria! Slovenia! cam astea cel putin ma rog unele sigur sunt catchy! ca in fond asta ma intereseaza pe mine ca dupa concurs! unele piese sa ramana catchy! nu asa au fost acolo! dar nu isi mai aduce minte lumea colo de ele!

| aumih16 a răspuns:

Am uitat de Belgia! Letonia! si Lituania!

| aumih16 a răspuns:

Si Malta!

| aumih16 a răspuns:

Daca vreti sa mai ascultati melodiile de la eurovision! va recomand un post de radio de pe winamp qmr eurovision hits 1-2! dedicat eurovision! sunt toate melodiile de la eurovision din 1956 pana in 2018! la online services nu la playlist! local library! now playing! eu numai muzica de acolo ascult! indiferent de care eurovision! sau in afara de eurovision! asta daca cautati numele unui artist sau chiar a unei melodii! pentru mine ascultand qmr eurovision hits! eurovision 2018 de exemplu in ramane in suflet! chiar daca s-a terminat! a fost un an in care au fost multe piese bune! unele s-au calificat altele nu! una a castigat concursul! celelalte nu!

| cristianmol a răspuns:

Israel