| ClauBwaa a întrebat:

Voi cine credeti ca ar fi putut sa castige in Eurovision?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cum adică "cine ar fi putut să câștige"? Cel care a câștigat.
Zarurile au fost aruncate. Preferatul majorității a plecat cu trofeul acasă.
Că au fi meritat și alții, asta acum nu mai are nici o relevanță. Câștigătorul a fost ales.

10 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Suedia a avut o victorie anuntata, dar nu a fost nici melodia rea. Mie mi-a placut si Macedonia, dar stiu ca nu avea sanse sa castige, aici era un concurs deja aranjat, toti si-au votat vecinii... Si tipa care a reprezentat Albania avea voce frumoasa, puternica. Insa Romania a fost joooos, melodie proasta si interpretare si mai proasta. Ma asteptam ca Norvegia sa vina cu o alta melodia si-un alt stil, nu s-a potrivit deloc cu tara in sine, dezamagire...

| alexxa a răspuns:

Eu am sperat pana in ultima clipa ca o sa castige Germania si mi-a placut mult si melodia Turciei.In fine, oricum nu s-a votat melodia ci vecinii asa ca nu conteaza cine merita sa castige.

| Elena97M a răspuns:

Muzica de calitate e cea cantata de reprezentantul Serbiei. Pacat ca a iesit doar pe locul 3.

| Bris a răspuns:

Nu Romania cu sigurantalaughing.

| ClauBwaa explică (pentru Bris):

Dc?

| Bris a răspuns (pentru ClauBwaa):

Pentru ca...e Romania.laughing

| MauiNight a răspuns:

Eu am fost in dilema prima data, Grecia sau Suedia.
Nu mi-a placut (nu sufar de gelozie feminina) comentatoarea... dupa ce ca vorbea ca proasta mai facea si glume de imi venea sa arunc laptop-ul pe geam si eu dupa el.
Dar, Suedia a fost mult peste nivelul tuturor tarilor. Bravo lor! Nu ca Mandinga cu melodia lor corcita zici ca era ceva intre bulgareasca si manea plus ca vocea vocalistei este oribila!

| ilcmty a răspuns:

In nici un caz noi cu Mandinga! O trupa de nimic!

| Sensitive a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult melodia Serbiei si a Macedoniei.

| ClauBwaa explică:

Eu as fi vrut sa castige Mandinga