| Broadband a întrebat:

Ce boxe sunt mai potrivite pentru un renault laguna 16v,
ceva puternic, sunt dispus sa aloc cam in jur de 4000ron.
poate stiti vreun subwoofer adevarat ca pana acum nu am gasit unul sa ma linisteasca. ceva sa dardaie prafu sub masinalaughing.
astept raspunsuri. o zi cat mai buna!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Arthur a răspuns:

Depinde ce staţie de amplificare ai. Puterea acustică depinde şi de acest aspect. Difuzoare de bass am folosit Celestion cu rezultate foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detective, mergi prin oras si cauta o blonda cu niste boxe mari si pline si un subwoofer mai bombat asa, si o asezi pe scaunul din dreapta. lnga sofer. oh. ce frmoasa e viata in laguna.

| razvan1305 a răspuns:

Incearca eurotec. La mine zbarnaie boxa cu adv si nu se arde o am de 2 -3 ani