| Alexandrutza26 a întrebat:

Ce cantareata vi se pare cea mai talentata si mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Andra :X

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Preferatele mele sunt Amy Lee si Tarja Turunen.

| Tourniquet a răspuns:

Amy Lee, Sharon den Adel şi Tarja Turunen.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Tarja Turunen și Elisa Martin.Hai,și Sara Squadrani.

| zurick a răspuns:

Amy Lee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adele, Lana Del Rey, Tarja Turunen, Ailyn(Sirenia), Sharon den Adel şi Simone Simons mi se par, în momentul de faţă, cele mai bune cântăreţe. Cât despre frumuseţea lor, chiar nu mă interesează, sunt cântăreţe, nu actriţe de filme porno sau fete ce apar la pagina 5 în ziar.

| Iubareata22 a răspuns:

Alexia Talavutis si Andra Maruta! happy

| Aneke a răspuns:

Tarja Turunen, Ailyn, Amy Lee, Madalina Manole (cu toate ca a murit).

| Rootkit a răspuns:

Din toate cantaretele Cea care canta Trumpet light - Amy tongue

| StephyMonster a răspuns:

Din Romania, Andra, si in rest Lady Gaga, Taylor Swift, Lana Del Rey

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Antonia

| Light2408 a răspuns:

Maddi jane
e foarte talentata, in viitor va fi celebra. http://www.youtube.com/watch?v=7oBQnIumBRY