| ღViS3CoLoRaT3ღ a întrebat:

Care vi se pare cantareata mai talentata, sau de care va place mai mult: Cascada sau >>Evanescentebig grin? funda primul restul votbig grin

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În primul rând, trupa se numeşte "Evanescence", iar cântăreaţa se numeşte Amy Lee.
În al doilea rând, comparaţia dintre Natalie Horler şi Amy Lee, mi se pare mai mult decât forţată.
Trupa Evanescence cântă gothic metal, iar Cascada cântă pop-dance.
Ascult rock şi metal, deci aleg Evanescence, fără discuţii.
http://www.youtube.com/watch?v=oxFvdunfv-4
O zi bună!

3 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Evanescente blushing

| iulia972 a răspuns:

Amandoua imi plac dar mai mult imi place Evanescente:d

| andra97 a răspuns:

Cascada e foarte celebra si are niste melodii superbe.Iar ea insusi este foarte talentata