| anonim_4396 a întrebat:

Ce cantareti mai stit in afara de Alex Velea,Ego,Andra,Anda Adam,Puya,Fosyla,Blaxy Girls,Connect-r,Grasu xxl,Guess Who,Holograf, Kamelia, Smiley etc. dar in genul lor de muzica.

4 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Sisu, Chimie, Doc, Deliric, Cheloo, Cabron.

| ℓαυяα a răspuns:

Nane, c.i.a., george hora, adda, teasta, adi cristescu, Cristina rus, adela popescu, dj project, celia, giulia, vunk, antonia, alb negru, dan balan, corina, delia happy

| Mădă0611 a răspuns:

Tu ai dat r&b, pop, dance, toate mai spre popcorn. Nu mai stiu din astia, iti dau exemplu de "dance" (o melodie, ca nu e chiar ce ceri) http://www.youtube.com/watch?v=3Oio79jwsnA&feature=youtu.be&t=1m14s you will never again wake up with silence in your heart \:D/

| loveanime059 a răspuns:

Nu stiu, nu ascult melodii din Romania, sper sa te ajute altiiwinking