| Crinaaaaa a întrebat:

Ce cantareti mai stiti genu : "NANE", "VESCAN", "TUTU ADRIAN"? happy straight face (;
Sau ce melodii mai faine stiti, genu ca si ale lor ^.^... Pffff... fara injuraturi! happy O.o

6 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

0.0 Nu -,- : ) Nu =O mai știu :6 ^.^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Tutu nu merita sa fie in aceiasi categorie cu Nane si Vescan. Nane si Vescan sunt raperi adevarati, iar Tutu e cea mai mare panarama din muzica romaneasca.

| Crinaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Poi...in fine
ce alti raperi mai stiii?
dar care sa nu injure?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crinaaaaa):

Habar n-am, cam toti injura.

| Crinaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Pai na...care sa aiba melodii unele care sa nu fie cu injuraturi...sti?

| Elsker a răspuns:

Chriss (JustUs)
Doddy
DaOne
Da'Cruz
Mecena
Bullet
Mecena
Assurra
Justus
Adda