| Kellut a întrebat:

Cineva cu Rock? Orice Rock! Ce trupe ascultati?

Răspuns Câştigător
| MaryMaria333 a răspuns:

De toate, rock să fie. ♡ cele mai multe alea de prin '90 sau 2000, imi plac si alea mai old, baladele rock, ascult in general Heavy metal, Industrial, Nu metal, Grunge etc. American Head Charge e formația mea preferată, Skillet ii iar extraordinară, Social Distortion, Deftones, Nirvana, Hole, Otep, Scorpions, The Distillers, Iron Maiden. sunt multeee. Și românii au piese faine. Bucovina, Trooper, Kempes, Goodbye to gravity? \m/

| Kellut explică (pentru MaryMaria333):

You rock girl! \m/

| MaryMaria333 a răspuns (pentru Kellut):

♡♡♡

| MaryMaria333 a răspuns (pentru Kellut):

I ♡ Rock 'n' Roll! \m/

11 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nirvana, Linkin Park, AC/DC, Metallica, Black Sabbath, Led Zeppelin, Rammstein, Iron Maiden, Scorpions, The Offspring, Motley Crüe. Astea ar fi câtevawinking.

| Kellut explică (pentru Nirvanaaa):

Of Linkin Park..nici acum nu vreau sa cred ca s-a dus Chester...sigur ar fi scos in continuare melodii la fel de tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ascult rock. Totusi, o melodie rock imi place, si anume: https://youtu.be/suRNNOeDIEA

| Kellut explică (pentru anonim_4396):

Imi plac Tokio Hotel ii ascultam mult acum cativa ani.

| Trixt3r a răspuns:

Eu ascult punk, rock, metal.

Cred ca Disturbed este una din trupele favorite, cu toate ca lista-i lunga.

| Kellut explică (pentru Trixt3r):

Ii stiu suna super. La mine Judas Priest sunt pe primul loc.
Desigur lista continua mult.

| Trixt3r a răspuns (pentru Kellut):

Recent am dat de melodia asta, nu stiu la ce sa o incadrez dar spre surprinderea mea imi place la nebunie :
https://www.youtube.com/......tps?/watch

| Kellut explică (pentru Trixt3r):

Kosheen e trupa de muzica electronica. Bine a fost...
Si da suna bine e asa lenta bate spre o drama.