| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Ce chitara clasica imi recomandati pentru incepatori? eu am electrik da profu zice ca nu-i buna pentru incepatorisad fundita, fundoi!laughing

4 răspunsuri:
| RhoddyS a răspuns:

Am o prietena care si-a cumparat chitara acustica. e foarte buna pentru incepatori. ti-o recomand happy

| MonyLoveBadBoy91 explică:

Pai eu vreaui clasica de aia de lemnbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasama in pace

| diana99pink a răspuns:

Pey mony eu cant la chitara de 4 ani si am inceput cu o chitara electro acustica (adica la merge si la statyedar si fara), e foate folositoare se gaseste in orice magazin de specialitate