| WeAreSmart a întrebat:

Ce cintece noi si tari cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Bun,atunci uite tari:Cai Verzi pe pereti, Written My Face, I Hear voices in my head, the rock theme song, wade barret theme song si I came to play

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/-TKTg0fnCSU

| RainboyDash a răspuns:

Cantece noi nu stiu, uite cateva tari : Romania,Franta,Italia,Ungaria, Bulgaria, Rusia, Suedia, Islanda etc.

| WeAreSmart explică (pentru RainboyDash):

Cîntece tari nu ţări!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Cai verzi pe pereti,nouta Minim doi si vara nu dorm,tari:Italia,Japonia,China,America,Mexic,Portugalia,Spania,Germania,Mongolia,Croatia,Serbia,Ungaria,Ucraina,Bulgaria,Rusia,Romania(evident),Franta,Anglia, Republica Malta, Norvegia, Polonia, Olanda

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Si inca o tara:Macedonia

| WeAreSmart explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Ai înţeles greşit

| WeAreSmart explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

I came to play imi place cel mai tare

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru WeAreSmart):

Funda?

| WeAreSmart explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Desigur

| WeAreSmart explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Daca mai afli cintece noi sa-mi spui si mie. Multumesc

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru WeAreSmart):

Christian theme song

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru WeAreSmart):

Bun,atunci uite tari:Cai Verzi pe pereti, Written My Face, I Hear voices in my head, the rock theme song, wade barret theme song si I came to play