| KamaSutra a întrebat:

Ce conteaza mai mult pentru voi: mesajul(versurile) sau ritmul/felul cum se aude o melodie?

11 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Versurile pe un ritm bun.

| KillMePlease a răspuns:

Ambele in egala masura.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ambele

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul. Toate sunt importante. Mai contează si vocea. Fiecare cantaret are o voce frumoasa, dar depinde cum iti intra in gratii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negativul. Eu ascult o muzica care se ascluta doar pentru negativ si majoriatea melodiilor de genul nu prea au versuri si daca au sunt foarte putine, in muzica dance electronica vresurile sunt doar de decor.
Cum am zis eu ascult doar muzica electronica.

| Dragosdoar a răspuns:

Sunetul,dar si versurile cateodata

| Neberius13 a răspuns:

Sunetul in sine. Versurile au rolul lor, dar cel mai important la orice melodie e sunetul. De aia e muzica, daca nu puteam sa citesc poezii la fel de bine.

| Anonim340 a răspuns:

Depinde de starea pe care o ai. De exemplu, eu cand sunt trista sau suparata, ascult versurile. Cand sunt fericita dansez pe muzica, deci ascult ritmul happy sper ca te-am ajutat :*

| Bia13 a răspuns:

Si mesajul si ritmul. laughing

| roxy831 a răspuns:

Versurile