| Miikey a întrebat:

Ce credeti despre justin biber

Răspuns Câştigător
| annamarya483 a răspuns:

Mie imi place. Mi se pare un baiat foarte talentat atat la cantat cat si la dans si melodiile lui sunt chiar faine. Sincer il admir pentru cate a reusit sa faca in asa scurt timp.

12 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Bună. Nu îmi place. Nu are deloc voce și își dă aere de vedetă.

| BellsC a răspuns:

NU prea ascult pisicutze din astea laughing[scuze]
Am o melodie preferata care imi place''love me'' in rest nu`mi place niciuna.Arata binisor cu freza asta noua...dar.nah acum fiecare cu gusturile lui.
ps:daca esti fan nu te supara pe minewinking

| WhiteWolf7 a răspuns:

1) are voce de gagica
2)nici Dumnezeu nu site daca e fata sau baiat
3)are mult prea multe fite
4)frate-miu de 5 ani danseaza mai bine si nici macar nu am un frate
...si lista continua...

| Sconcsiş a răspuns:

Gay

| AnneMarri a răspuns:

idiot, tampit, gay, fraier, capos, bleg, combinatie penala intre o tampita si un tampit

| xjustfearless a răspuns:

Se scrie Bieber. b i e b e r
cu I

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

In primul rand nu sti sa-i scrii numele apoi este superb o voce de inger... ce l-ai perfect baiat din lume

| Stefaan a răspuns:

Pedofil care cica e virgin

| julyyy a răspuns:

Mie Imi place foarte mult

| PiluLă a răspuns:

Dă aceiași părere cu @sconcs

| Rinnelle a răspuns:

Alicecullen ba are voce doar ca se face prea mare dar in rest e bun.El s-a ridicat caci ianinte canta pe strazi

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Un mare gay am fost la un concert de-al lui odata in exursi cu parinti in america un oras nu stiu cum se numea si am vazut ca a facut cu ochiu la un baiat chiar genul de gay era foarte gay