| luyzyyk a întrebat:

Ce credeti despre justin bieber? dar sincer si fara sa va bateti joc d el...adica gen ca nu mi plc sau din astea... vreau parerea voastra.plss(si fara jigniri la adresa mea sau a lui)

15 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

E doar un copil. Un cantaret comercial care canta pentru bani... inchei raspunsul ca sa nu l jignesc.

| Razvan a răspuns:

Ai auzit tu vreodata de vreo vedeta care sa fie placuta de toata lumea? De vreun om care sa detina monopolul mondial la capitolul simpatie? Atunci de ce nu accepti parerile contra? Crezi ca nu putem contraargumenta fara sa jignim? Te inseli.Nu imi place Justin Bieber pentru ca nu aduce nimic nou in industria muzicala. Voce are si nu are depinde de ce microfon folosestehee hee
Nu contest talentul, dar sunt multi talentati pe lumea asta mai ceva ca el care n-au avut sansa lui.Sansele lui de a ramane in industria asta sunt micioh go on

| Symona a răspuns:

E un dragut! love strucklove struck

| 100 a răspuns:

E foarte perfect
deci nu am cuvinte cat de perfect e
este baiatul ideal love strucklove struck

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Este doar un adolescent neumezit care cântă la fel de prost ca un manelist de la noi.

| คиค a răspuns:

Ce sa zic...
Mie nici nu-mi place, insa nici nu-mi displace. Aproape toate fetele din scoala sunt innebunite dupa el. Eu prefer ''mini vedetele'' (adica sub 18 ani) din romania asa cum este Mario Galatanu, Iulian Selea, etc.
Tu ce parere ai despre Justin Bieber?

| Nimic special a răspuns:

Pai... mie una imi place foarte mult cum canta si am de acum si eu 16 anibig grin. Are o voace foarte frumoasa. Deci imi place mult.

| Vizitiul a răspuns:

Hai serios!? S-a ridicat si acesta la rang de zeu in randul persoanelor puerile. Nu ma intereseaza deloc. Imi vad de viata cotidiana, asa ar trebui sa faci si tu! O zi mirobolanta,

| Nu conteaza a răspuns:

Cred ca e a a3a intr intr'o ora despre elhee hee este doar un copil care canta ce i se spune, vrea sa vada cum e sa fii faimos si vad ca ii iese thinking mrg niciodata nu m am dat in vant dupa vedete, deci live your life ei sunt platiti ca sa ne distreze nu suntem noi platiti ca sa i adoram sau ceva d genu... :p dar nu e d condamnat daca iti place ^^ gusturile nu se discuta. O zi buna :*

| eprubetă a răspuns:

@ғℓoωεr si mie imi place de Mario Galatanu :love struck Iulian Selea love struck si sunt mai multi care imi plac din Romania (copii)
La JB imi place cum canta in rest fitsse
:*:*

| justinbiebersucks a răspuns:

Imi cer scuze pentru numele meu.
Dar iti zic cu toata sinceritatea:
Nu im place Justin Bieber. E tanar si nu merita atata faima doar pentru ca arata bine (intr-adevar chiar arata bine), doar pentru un hit dupa care s-a plictisit lumea dupa o luna (apoi apare alt hit si iar...) si doar pentru ca il cunoaste pe Usher.

| D33a Smiles a răspuns:

E dragut, amuzant.Canta foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place. Daca a avut norocul asta, bravo lui.

| Natyyyyy a răspuns:

Il ador pur si simplu, ce n-as da sa il cunosc, cand eram mai mica plange-am dupa el laughing, e dragut ce sa zic frumos happy

| lemonica a răspuns:

Mie mi se pare dragut. Canta bine si are voce.
Si nu cred ca s-a remarcat prin relatiile parintilor lui si a ajuns unde este. Din cate am auzit, unul din videoclipurile lui facute in casa a fost vazut de un producator de-al lui Usher si aceasta a facut legatura intre cei doi. Si pe atunci canta pur si simplu cu vocea, fara microfoane speciale sau modificari.