| adriana00 a întrebat:

Ce credeti despre Marilyn Manson?

Mie imi place de elbig grin

voi?hee hee

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa si asastraight face
Nu prea imi place asa multwinking

| SweetCandy a răspuns:

Muzica e ok, insa cand spun manson...ma gandesc la costele lui scose pentru actiuni de autosatisfacere ca sa fiu elegantalaughing repet muzica imi place... el nubig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi plac melodiile nu interpretarea lui.

| deny a răspuns:

Doamne...da de unde atata ura pentru omul asta? mie imi place fff mult muzica si mai ales cum se imbraca arata super fain nu inteleg de ce lumea spune cai drogat si cai satanist peentru ca nui.defapt se droghea...dar numai CAND ESTE FERICIT asa spunea intr-un interviu
pa, pa wave

| iulia_5454 a răspuns:

Imi place muzica lui, nu stiu de ce (omu' asta mai mult tipa decat sa cante). as asculta non stop tainted love si the nobodies(bine am si alte preferinte muzicale:scorpions, metallica, iris, cargo etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marilyn Manson e idolul meu din 2006:X celor ce nu le place de el, nu avem ce sa le face-mwinking dar omu-l asta e putin satanisthappy (uneori doar) dar oricum, abia astept sa vina albumul "The Art Of Mallice"big grin

| nexa a răspuns:

E cam aiurea,,, mai degraba ascult manele decat pe elhee hee[cu toate ca le urascstraight face]
e cam horror melodiile pe care le scoate sh ce sentiment ai cand asculti muzica aia?straight facestraight faceraised eyebrows?

| nexa a răspuns:

Sunt cam*...srry de scris laughing ma grabeam

| MissMurder5709 a răspuns:

Am avut o perioada cand imi placea mult de tot, acum...nu prea mai imi place.big grin