| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre Marilyn Manson?

Mie una imi place foarte mult, chiar daca unii spun ca e ciudat.Eu cred ca in realitate e total normal, diferenta este ca el are curajul sa isi expuna sentimentele prim muzica.Atat.

Si totusi, canta superb:X

Răspuns Câştigător
| Nucreeed a răspuns:

Interesanta parerea ta, dar la mentalitatea multor romani care au numai manele in cap si au creierul fixat pe un anumit gen de muzica... le este cam greu sa il perceapa asa cum ai facut'o tu...eu unu' sunt de acord cu tine.

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Deşi pare cam atention-wh. ore, îmi place tipu'. Cântă destul de bine. N-am nimic cu el.

| Woodenpints91 a răspuns:

Păi tocmai asta este problema lui, că în realitate e total normal şi vrea să pără altfel doar pe scenă.

| wforweirdo a răspuns:

Nu prea ascult Manson, chiar dacă are piese destul de ok. În rest sunt de acord cu Woodenpints91.

| Nolkyz a răspuns:

Nu mă omor după el.

| CristyR3belu a răspuns:

Marilyn manson e tare sincer nu e nimic ciudat la el si eu ies pe strada cu fata pictata si imi place tipul e super