| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre oamnei care asculta manele?[Sincer eu ii urasc!]

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Buna,
Pai eu nu ii urasc. De fapt nu ma aflu in nici o relatie cu ei. Okay, fac foarte urat daca cineva care asculta manele vine la mine si se leaga de mine, doar pentru ca eu nu ascult manele ci rock.
Nu cred ca trebuie "urati" ci doar lasati sa traisca in lumea lor, afoana.
Nu te poti lua de gusturile omului. Si o parte asta nu inteleg. In special manelistii. Sau cei care asculta Justin Bieber: fiecare are parerile lui, si nu trebuie sa vina sa ii impuna altcuiva parerea.
Probabil asta ne face sa uram manelistii. Faptul ca ei se baga peste noi, cand noi de fapt ne vedem de viata noastra.
In concluzie: nu am nimic cu ei, cat timp isi tin gura inchisa.

8 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Sant una dintre ele

happy

Răspuns utilizator avertizat
| andrey910 a răspuns:

Majoritatea sunt cocalari, unii poate nu sunt cocalari dar nu inteleg limba engleza...asa ca asculta manele.

| ÐÿÅ a răspuns:

Si eu! nu stiu ce gasesc ei la manele? Daca imi poate explica cineva tot n-as intelege laughing

| Madu_9838 a răspuns:

Unii sunt redusi mintal, adica nu sunt inteligenti. N-ai de ce sa-i urasti, asta e prea superficial. Exista si oameni buni, care poate ca asculta manele din diverse motive. Sunt multi care asculta manele la panarama, la petreceri, pentru ca dupa a 3a sticla de vin, manelele sunt cea mai buna alegere. laughing

Majoritatea care asculta manele des, sunt de obicei pitipoancele roz si cocalari, si revenind mai sus, care nu sunt prea destepti.` happy

Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa spun ca ASCULT MANELE! si da, ma urasc!
p.s: ascult si mettalica(nothing else matters) xD

| YourFriend a răspuns:

Mie sincer nu-mi plac manelele, dar daca lor le plac, nu trebuie sa le spunem "cocalari" sau altcumva... Nici ei nu va spun nimica ca voi ascultati rock, etc, etc...

| BuddyBreakThough a răspuns:

Nu suport manelele...dar o prietena asculta. fata e okay si chiar nu-mi pasa ca asculta. totusi e prietena mea happy