| danky a întrebat:

Ce credeti despre Tudor Sisu, despre La Familia despre Puya credeti ca o sa mai fie vreo data La Familia care a fost? daca nu de ce? de ce credeti ca la determinat pe Tudor Sisu sa se drogheze? cand o sa fie aliberat?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Un singur lucru pot spune : Respect La Familia. Restul chiar nu mai conteaza.

5 răspunsuri:
| raducu a răspuns:

Ce intrebari ai dom'le... mai simplu ar fi o vizita pe la inchisoare, unde ii inchis Sisu, si sa ii adresezi intrebarile astea.

| GdX a răspuns:

Pe fumatori cine i-a pus sa fumeze sau pe betivi cine i-a determinat sa bea? Asa e si intrebarea ta despre Sisu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fumatori cine i-a pus sa se apuce de fumat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respect sisu.sisu e liber practic.la familia nu o sa mai fie niciodata ce a fost. puya mi-e rusine mie de ce a ajuns.sisu s-a drogat deoarece a fost un vagabont de mic care a crescut fara tata si desigur a fost si anturajul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La familia nu mai are cum sa fie ce a fost.in primul rand puya o devenit un **** si asta i toata problema.consider ca tot el e vina scandalului cu mafia.sisu pentru mine in top 3 mc din tara.respect sisu si la familia.