| SpecialGold a întrebat:

Am o intrebare legata de Sisu Tudor, cantaretul din trupa La Familia..stiti exact in ce data a lunii decembrie iese?

2 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Sisu nu iese in decembrie, a primit saptamana trecuta 4 ani, sentinta definitiva, va iesi 2, 3 zile de sarbatori in decembrie pentru a sta cu familia!

| SpecialGold explică (pentru ÐÿÅ):

Eu stiam ceva de genul..ca pe buna purtare ar fi ramas cu 36 de luni. unde i-ar mai fi scazut cateva luni deoarece a stat si arentat preventiv ceva vreme..si sentinta i-ar fi ajuns la 1 an jumate, si el spera sa stea doar 1 an, ca sa iasa in decembrie.in fine, am intrebat aici ca sa fiu mai sigur.