| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca va fi albumul din 2015 al "La Familia" avand in vedere faptul ca Sisu si Puya n-au lucrat impreuna decat foarte rar in ultima perioada si ca pe melodia "Tot Bucuresti" Puya o da foarte comercial, ca Subsemnatu' de altfel, iar Sisu o da necomercial? Credeti ca va mai fi la fel ca in "Consecinte", de exemplu? Cu cine credeti ca vor colabora?

1 răspuns:
| GroparuVesel a răspuns:

Frate,cui ii pasa?
"Într-un interviu, Sișu afirma că trupa Haarp Cord a fost concepută ca o schimbare continuă de MC, o linie de lansare în hip hop-ul românesc. Așadar, în mica istorie Haarp se adaugă actuala formulă din care fac parte 4 dj și 7 MC: Cedry2k, Sișu, Stres, El Nino, Euforic, Stripes, Dragoș, Dj Grigo & DJ Mo! Stilurile diferite încadrate într-o singură trupă anunță complexitate, așadar, lucrui mari ne sunt pregătite." - versurihiphop.com.