| kenNNzorFTW a întrebat:

Ce credeti oare apare albumul Specii - Usile Vol.2? cum vi s-a parut Usile Vol.1?

Răspuns Câştigător
| Norvegianul a răspuns:

Primul volum mi-a placut super mult. Al 2-lea nu stiu cand sau daca va aparea. Oricum, Dragonu e in Haarp Cord si o sa scoata album cu Cedrea si cine mai e in trupa. Sper s-o lase mai moale cu crestinismul si religia prin piese fiindca personal nu prea inghit chestii de genul, parca sunt niste popi care canta rap.

| MeetTheMonster a răspuns (pentru Norvegianul):

Nu frate, el vorbeste despre illuminati. Inseamna ca tu ai ascultat Specii pentru ca cantau de droguri sau asa ceva. Vol 2 nu va mai aparea.Esti doar slab informat da nu-i problema, cu anii afli mai multe. Dragonu, Cedrea, Pacha, Flou Rege, toti astia underground is trecuti prin viata si is ft cititi. Unii folosesc cuvinte ce dexul nul gaseste.

5 răspunsuri:
| MeetTheMonster a răspuns:

No sa mai apara, nai ascultat albumu lui dragonu, adio 47 omu vechi? so lasat de droguri, si chimie si dragonu au lansat 2 albume solo. ar trebui sa stii astea

| kenNNzorFTW explică (pentru MeetTheMonster):

Stiu ca dragonu si chimie si-au scos fiecare cate un album : Chimie (Mambo Siria) dragonu (adio 47`) dar nu stiam sigur daca vor mai scoate album impreuna de aceea am pus intrebareawinking

| MeetTheMonster a răspuns (pentru kenNNzorFTW):

Or sa mai scoata album impreuna, da nu Usile vol 2. Usile vin de la LSD, care iti deschide usile mintii. despre droguri ii vorba. Dragonu o dat de hepatita si era nevoit sa se lase de droguri bautura si asa mai departe

| AnNéVidoff a răspuns:

Pacat ca scot usile volumul 2, se va numi Usi de biserica laughing