| WeedMan a întrebat:

Neata. Poate cineva sa imi dea si mie un link cu albumul Specii-Usile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu a aparut. Cumpara-l de pe www.hiphopkulture.ro

5 răspunsuri:
| WeedMan explică:

Vere il cumpar doar dupa ce il ascult. daca imi place sigur o sa il comand.asa am facut cu toate albumele pe care le-am comandat de cand m-am ars cu albumul lu' grasu

| WeedMan explică:

Am dat comanda deja de el.Per total mi se pare un album bun.Totusi era mai bine daca erau mai multe featuring-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu doresc acelasi lucru. Dupa ce il ascult, cu siguranta il cumpar. One love!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-l cumperi...