| Moonster a întrebat:

Ce credeti voi, mel Rebecca Black - Friday este chiar asa de nereusita.

8 răspunsuri:
| Liniuta a răspuns:

E un esec.:]
Si Rebecca si piesa :]

| Narcis2007 a răspuns:

Melodia aia ii facuta numai din efecte...nu are aia voce plus ca ii o prostie melodia

| BOOBZen a răspuns:

Nu e nereusit...E teribil de prost cantecul la fel si videoclipul

| Deedeek a răspuns:

Rebecca Black e nereusita inca de la nasterea-i prematura...la ce te astepti?

| gfy a răspuns:

E penibila piesa. Pur si simplu versiurile inspira NIMIC: "Ma urc in masina, vin prietenii, etc". Pe romaneste, un ****. Nu stiu cum se promoveaza asa ceva.

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Si voi de cand verbiti mha de rebecca black?happyEste nereusita si trebuie trollata! Deci daca ma ajuti as fi fericit

| pinkelephant a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa! Oribila!