| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Rebecca Black si piesa ei Friday?
Credeti ca a meritat titlul de cea mai proastă piesă din toate timpurile sau credeti ca sunt piese si mai rele?

Răspuns Câştigător
| Madalinaoanna a răspuns:

Bunalaughing eu zic ca melodia e buna da nu e chiar reusita multe stiri sunt despre ea si piesa friday se zice ca la intrecut cu piesa asta pe justin bieber spunand ca a strans 200 milioane de views pe you tube, dar cand m-am uitat si eu erau decat i20 milioane deci aia spun minciuni si au exagerat, dar nu e ciar asa urata in cele din urma sunt altele care te doare capul daca auzi decat primul vers! asta e parerea mea funda?laughing

5 răspunsuri:
| ÖpëиTPU a răspuns:

A observat cineva ca nu mai poti da comm?laughingA avut pese 2 milioane si inca se mai comenta daca se mai putea.

| Paulla a răspuns:

Ai gresit categoria. Ce face Rebecca Black e orice, numai muzica nu.

| Ecaterina a răspuns:

E o piesa stupida da, insa majoritatea pieselor actuale sunt Astfel!

| Bibuşca a răspuns:

Daca acesta e melodia http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0&feature=related este chiar foarte...cum sa spun...hmmm urata Rebecca mi se pare o fata draguta dar are o voce cam urata mai mult tipa:( si melodia e la fel de urata:(

| anutzagirl988 a răspuns:

Si eu zic la fel da chiar e o piesa stupidabig grin:X