| furni a întrebat:

Ce culoare are viaţa pentru tine?
http://www.youtube.com/watch?v=rKgcKYTStMc

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Am o obsesie pentru culoarea caramizie.
Imi imaginez un oras caramiziu cu strazi caramizii, cu un cer caramiziu luminat de un soare rosiatic.
In general sa facem un efort pentru a gandi pozitiv, sa gasim frumosul in cele mai marunte lucruri, sa gasim partea buna si in lucrurile rele care ni se intampla inevitabil, sa ne bucuram de TOT ce ne-a fost dat ca si cum ar fi ultima zi pe care o traim.
Incercati sa simtiti totul cu intensitatea senzatiilor unui copil.

| Puiutz a răspuns:

Cand cum... se schimba uneori... worried
Dar cand sunt alaturi de cei dragi, sunt sanatoasa si toate merg bine viata mea e rozlove struck.

| Ana_6509 a răspuns:

Viata mea are o varietate de culori.Nu pote fi doar roz pentru ca ar fi prea monoton...

| D-Anna a răspuns:

Albastru:pur, sincer, pudic, de diferite nuante, linistitor, sensibil, romantic, salbatic, sters, uitare, adevar, minciuna, pace.(ps:melodia e superba, am auzit-o prima data intr-un film la fel de superb, jeux d'enfants)tongue

| c0rn3l1uss a răspuns:

Un...roz cu negru`.

| Raiden a răspuns:

Viata mea e un curcubeu in nonculori.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Depinde de perioadele ei. Cand totul este linistit in jurul meu si cand si sufletul imi este netulburat, are culoarea alba. Cand sunt plina de speranta, aceasta speranta o asociez intotdeauna cu renasterea pe care ne-o ofera si primavara, ei bine, verde. Cand visele imi dau imbolduri noi, aseman viata cu albastrul infinitului cer. Cand exuberanta ma cuprinde, traiesc viata cu purpurie pasiune. Niciodata negru. Ce este drept, uneori gri. Dar reusesc sa regasesc lumina si bucuria. Viata are multe culori. Trebuie sa stim sa le asortam.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Un curcubeu. Daca vreau pot sa imi fac viata:un curcubeu.nu mai sa vreau/em`

| I.Love.Football a răspuns:

Toate culorile curcubeului...
Http://www.youtube.com/watch?v=i7m1gCdHi0s

| buburuzAndreea a răspuns:

Viata mea e verde! big grin

| cutache a răspuns:

Alb cu pete gri, rosii, roz, negre...