| roxycool a întrebat:

Ce fel de gen de muzica sunt melodiile lui jastin bieber? raspunsul corect primeste funda☺☻♥♥♥♥♥♥♥

13 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Pop/r&b

| Biuka a răspuns:

Dă căcatt!

| roxycool explică:

Biuka esti proasta

| Biuka a răspuns (pentru roxycool):

laughing Mai proastă eşti tu decât mine dacă îl asculţi pe poponarul ălabatting eyelashes

| roxycool explică:

Hai tacy din gura ratato

| Biuka a răspuns (pentru roxycool):

1.taci* 2.ratat-o! laughing Vai vai, ţărănismele asteaabatting eyelashes

| roxycool explică:

Buika te-as injura cat mar tine gura dar ma tem ca poate o sa-mi faca ceva cei de la TPU! am sati zic doar cateva
1 fufo

2ratato

3c***a

4retardata picata din cer!"))laughing

5proasta tampita nesimtita alnalfabeto si in primul rand moarto imputito

| Biuka a răspuns (pentru roxycool):

Wow rolling eyes Ce penibilă poţi fii fato straight face

| annnamarya a răspuns:

Pai cred ca sunt pop si R&B

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber = non-talent

| ilinca97 a răspuns:

Muzica usoara unele sunt un pic punk si mai ales muzica moderna

| AntiJelli a răspuns:

Manele. rolling on the floor rolling on the floor
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| evilnine a răspuns:

Pai 1. Se scrie Justin straight face 2.muzica pop 3. e praf.