| Άďєєє a întrebat:

Ce fel de muzica iti place? eu ascult orice in afara de manele, populara...in rest ascult : punck-rock, pop, hip-hop, rap, hause etc.

Răspuns Câştigător
| ydaa a răspuns:

Rap, r&b, hause, electro, si pop
big grin funda?

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Eu ascult de toate.
Fiecare gen isi are locul.
Manele si populara la distractii si in restul zilelor la comp hip-hop.rapp.mult rapp si house, si imi mai plac si baladele rock si rock-ul hard.

| Andreea0678 a răspuns:

Rock, Rapp, Drum`n`Base and Hip-Hop happy

| lizzaa a răspuns:

Si eu acelasi genuri de muzica in afara de manele, populara si muzica de club. Imi place rockul alternativ cel mai mult, tupa mea favorita, Paramore.

| Emi_3041 a răspuns:

Nu ascult: hard rock, house, rap, hip-hop, jazz, manele sau populara.
Prefer formatiile sau artistii de prin anii 60-80, precum Queen, John Lennon, The Beatles etc.
Mai ascult si Westlife, Secondhand Serenade, Bob Marley, Michael Jackson...De obicei ascult melodii mai lente big grin

| sky_6636 a răspuns:

Nici mie nu imi plac manenele si populara
cel mai mult imi place rap`ul, hip-hop, pop, house, dance

| Ryuzaki a răspuns:

In principal muzica punk si majoritatea subgenurilor acestuia, in afara de pop-punk.Si in unele cazuri heavy metal, power metal si trash metal.

| alexb0y1998 a răspuns:

Jaret are drepateeu ascult ROCK MAN, heavy methal, hard rock, roch punk \m/ goo rock rolling on the floor stat linistiti ca n-us nebun oh go on not worthy doar par rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Alternativ Rock
Hard Rock
Balade rock
Dubstep
Hip-hop
Hause.
Dar in principal Rock si dubsteplove struck

Pa-pa!